GAYRİMENKUL REKLAM AJANSI NELER YAPAR?
Gayrimenkul ve İnşaat konusunda hizmet veren reklam ajansı olarak özetleyebiliriz aslında Gayrimenkul Reklam Ajansını. Her sektörün kendine özel ihtiyaçları ve dinamikleri vardır. 
İyi ve doğru reklam, doğru hedef ve analizden geçiyor. Hedef ve analiz belirleme ise sektörün dinamiklerini bilmekle doğru orantılı. Dolayısıyla da tek bir konuda uzmanlaşmak her zaman daha avantajlı olur. Espass İstanbul olarak Gayrimenkul Reklam Ajansı şeklinde uzmanlık alanı belirlememizin en önemli nedeni gayrimenkul sektöründe ki tecrübelerimiz. Sektörü içerden gözlemleyebildiğimiz kadar, dışarıdan da gözlemleyerek bütünsel bir bakış açısı geliştirebiliyoruz.
İlk kural tanımak!
Bir reklam ajansıyla çalışmanın ilk ve en önemli kuralı ajansın müşterisini tanıyor olmasıdır. Tabiri caizse Leb Demeden Leblebiyi anlamalıdır Her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de kendine özel tanımlar ve kullanılması gereken materyaller mevcuttur.
Örneklemek gerekirse; sektöre özel “Haberin Var mı?”, “Portföy Özellikler Sayfası” gibi sadece gayrimenkul sektörünün bildiği bazı tanıtım materyalleri var. Ve siz sektörü tanımayan bir ajansla çalışıyorsanız, öncelikle tüm bunlarla ilgili ajansa kısa bir eğitim vermelisiniz ki, sizin ne istediğinizi anlayabilsin. Sonrasında da sektörünüzün ihtiyaçlarından ve dinamiklerinden bahsetmelisiniz. Tabi birde kurumsallarınız mevcut. Yapılacak her türlü çalışma mutlaka ve mutlaka sizin markanızı tanımlayan kimlik çerçevesinde yapılıyor olmalı.  Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra artık ajans sizin istediklerinizi vermeye ve size uygun strateji çizmeye başlayabilir.
Espass İstanbul Reklam Ajansı olarak tüm bu yolları kısaltıyoruz ve direk size uygun strateji çizmekle işe başlıyoruz. Böylelikle size hem zamandan, hem de bütçenizden tasarruf etme imkanı sağlıyoruz. İnşaat ve Gayrimenkul Reklam Ajansı kavramı uzmanlık alanını özelleştirmiş, bütünsel reklam hizmeti verebilen ajanslardır.
#gayrimenkulreklamajansı #espassistanbul #02122818161 #inşaatreklamajansı #dijitalreklamajansı #logotasarımajansı #broşürtasarım #katalogtasarım #istanbulreklamajansları #levent #dijitalsatınalma #bannertasarım #gorseltasarım #logotasarım
En Creative Gayrimenkul ve İnşaat Reklam Ajansı ile Tanışmalısınız.
Hemen Bize Ulaşın
 Talatpaşa Cad. No. 130 K. 3-305 Levent/İstanbul
Tıkla Ara => 0212 281 81 61​​​​​​​ - 0553 383 90 82

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top