GAYRİMENKUL REKLAM AJANSI NELER YAPAR?
Gayrimenkul ve İnşaat Reklam Ajansı, konusunda hizmet veren reklam ajansı her yönüyle tüm detayları inceler ve sonuçlarını masaya yatırarak doğru hedeflere gitmesini sağlar. Gayrimenkul Reklam Ajansı sektörün kendine özgü dinamiklerini iyi işleterek doğru satış ve ekonomik pazarlama tekniklerini kullanır.
Siz Yapın, Biz Satalım! Sloganından yola çıkarak doğru plan ve strateji başarının en temel anahtarlarından biridir. Doğru hedef ve analiz belirleme, sektörün dinamiklerini bilmekle doğru orantılıdır. Espass İstanbul Reklam Ajansı olarak, Gayrimenkul Reklam Ajansı kategorisinde uzmanlaşmış ekibimiz ile sektörde yüzlerce projeyi başarılı bir şekilde markalaştırmış ve imza atmamız, sektörden gelen yüksek takdir ve övünç kaynakları yani bizleri, Gayrimenkul Reklam Ajansı alanında Türkiye’nin tartışmasız öncü bir Reklam Ajansı olmamızı sağlamıştır.
Müşteri ile Empati Kurmak
Donanımlı bir reklam ajansıyla çalışmanın en önemli kuralı ajansın müşterisini iyi analiz etmesidir. Markanız için en iyi reklam ajansını seçmelisiniz. Her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de kendine özel tanımlar ve kullanılması gereken tasarım, dijital, tv ve pazarlama metodları vardır.
Ajans olarak; bu aşamada, yüzlerce reklam ajansı arasından Espass İstanbul Reklam Ajansı kimliğimizle farkımız, kreatif tasarım, web tasarımı - yazılım, sosyal medya yönetimi, katalog ve broşür tasarımı, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, dijital kampanya oluşturma, medya satın alma, açık hava mecraları, seo, reklam ve tanıtım filmi gibi birçok farklı disiplini bünyemizde barındırıyoruz. Sektör hakkında tecrübesi olmayan eğer bir ajansla çalışıyorsanız, önceliğiniz ajansa sıkı bir oryantasyon eğitimi vermelisiniz ki, kurumunuzun kurumsal yapısını iyi tanıyıp ona göre yaratıcı fikir önerileri oluşturabilsin ve sizin de ne istediğinizi detaylı bir şekilde paylaşabilsin. Sizlere de sağlıklı bir geri dönüş sağlayabilir.
Espass İstanbul Reklam Ajansı, sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimle gayrimenkul ve inşaat firmalarına özel stratejik çözümler üretiyor, projelerini satmak isteyen inşaat firma ve sahiplerine satış artırıcı, yenilikçi çözümler sunuyoruz. Böylelikle size hem zamandan, hem de bütçenizden tasarruf etme imkanı sağlıyoruz. Espass İstanbul, İnşaat ve Gayrimenkul Reklam Ajansı alanında tecrübe kazanmış kreatif ekibi ile müşterisine ekonomik çözümler sunan “butik hizmet” veren, bütünleşik bir reklam ajansıdır.
#gayrimenkulreklamajansı #espassistanbul #02122818161 #inşaatreklamajansı #dijitalreklamajansı #logotasarımajansı #broşürtasarım #katalogtasarım #istanbulreklamajansları #dijitalsatınalma #bannertasarım #gorseltasarım #logotasarım #levent #türkiye
En Creative Gayrimenkul ve İnşaat Reklam Ajansı ile Tanışmalısınız.
Hemen Bize Ulaşın
 Talatpaşa Cad. No. 130 K. 3-305 Levent/İstanbul
Tıkla Ara => 0212 281 81 61Whatsapp 0553 383 90 82

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top