Espass İstanbul Reklam Ajansı olarak google adwords reklamlarıyla yeni müşteriler kazanmanız pekala mümkün, doğru strateji, doğru anahtar kelimelerle, ekonomik, hızlı bir şekilde şirket portföyünüzü büyütebilir, Espass İstanbul Google AdWords reklam çözümleriyle sizleri hedeflediğiniz müşteri profilleriyle tanıştırır. #espassistanbul, #görseltasarım, #kampanyatasarımajansı, #logotasarımı, #avmtasarımajansı, #kurumsalkimliktasarımı, #kurumsalkimlikajansı, #kurumsalkimlik, #grafiktasarım, #reklamajansı, #dijitalreklamajansı, #gayrimenkultasarımajansı, #filmafiştasarımı #gayrimenkulreklamajansı, #webtasarımajansı, #istanbulreklamajansları, #medikalreklamajansı, #creativeagency, #bannertasarımı, #saglıktasarımajansı, #creativereklamajansı, #broşürtasarımı, #turizmreklamajansı, #katalogtasarımı, #postertasarımı, #afiştasarımı, #ambalajtasarımı, #ilantasarımı, #prodüksiyonajansı, #reklamfilmi, #tanıtımfilmi, #radyo, #brand, #design, #tasarımajansı #markakonumlandırma, #standtasarımı, #dijitalpazarlamaajansı, #seo, #googleadwords, #sosyalmedyayönetimi, #medyaplanlama, #medyasatınalma, #etkinlikajansı, #tabelayapımı, #3Dtasarım, #ucuzmatbaa, #levent
Google Adwords Reklamları
Dünya’nın en fazla kullanılan arama motoru Google ile kullanıcıların tamda aradıkları sırada ürün ve hizmetlerinize ulaştırmanın en hızlı yolu Google Ads reklamları ile işletmenizi büyütün ve pazarlama hedeflerinize ulaştıracak etkili reklam biçimleriyle potansiyel müşterilerinize ulaşın!
Geleneksel medya reklamlarından en büyük farkı reklam bütçenizi kontrol etme ve anında sonuçları analiz edebilmemizdir.
Google Ads ile hedeflerinize, pazarlama stratejilerinize uygun reklam modelleriyle yeni kitlelere ve daha önce sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılarınıza özel reklamlar sunma olanağı bulunmaktadır.
Arama Ağı reklamları ile; kullanıcılar Google’da ürün ve hizmetlerinizle ilgili arama yaptıkları anda sponsorlu metin reklamlarda görünürsünüz. Kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenize giriş yaptıklarında ücretlendirilirsiniz.
Görüntülü Reklam Ağı ile; hedef kitlenize uygun seçeceğimiz web sitelerinde, Gmail’de ve mobil uygulamalarda banner, metin ve dinamik ürün reklamlarıyla kullanıcılarınıza ulaşırsınız. Kullanıcılar etkileşime girdikleri reklamlarınızı tıklayıp web sitenize giriş yaptıklarında ücretlendirilirsiniz.
Video reklamları ile; bir milyardan fazla kullanıcının bulunduğu Youtube’da istediğiniz kitleyi yaşa, cinsiyete, konuma ve ilgi alanlarına göre hedefleyebiliyorsunuz. Firmanızın mesajını etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaştırırken yanlızca etkileşime girdiklerinde ödeme yaparsınız.
Uygulama reklamları ile mobil uygulamanızı Google’da İOS veya Android kullanıcılarına kolayca tanıtabilirsiniz. Uygulamanızı indirmesini istediğiniz kullanıcılara göre bütçeniz dahilinde reklamlar gösterilir.
Hizmetlerimiz
Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.
Google Reklamları
Google, işletmeniz için kullanabileceğiniz en iyi internet reklam mecralarından birini sunmaktadır. Direkt satış getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen Google Ads reklamları aracılığıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız, doğru yerde, AdresGezgini’ndesiniz.
Facebook Reklamları
Ürün veya hizmetinizin reklamını bir sosyal mecra üzerinde yayınlayarak kulaktan kulağa yayılmasını sağlayabilir ve birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.
Instagram Reklamları
Instagram'da görme, ses ve hareket gücüne sahip video reklamlar ve görsel reklamlar aracılığıyla kullanıcılarınızı harekete geçmeye ve satın almaya teşvik edin.
YouTube Reklamları
Video reklamlar aracılığıyla işletmenizi doğru yer ve doğru zamanda eşsiz bir şekilde anlatabilirsiniz. YouTube’da reklam vermek istediğiniz noktada tek yapmanız gereken, size tüm süreçlerde yardımcı olmaya hazır olan uzman ekibimizle iletişime geçmek.
Gelin İşinizi Birlikte Büyütelim
İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, kazancınızı artırın.
En Creative İstanbul Reklam Ajansı ile Tanışmalısınız.
Hemen Bize Ulaşın
 Talatpaşa Cad. No. 130 K. 3-305 Levent/İstanbul
Tıkla Ara => 0212 281 81 61​​​​​​​ - 0553 383 90 82

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top