Sizce Sosyal Medya Nedir? 
Sosyal medyanın önemi nedir, Sosyal medyanın etkileri nelerdir, sosyal medyanın yararları ve zararları nelerdir ve daha fazlası.. 
Günümüzde gelişen teknolojiyle ve internet kullanım alanının geniş kitlelere yayılmasıyla birlikte iletişim bir kat daha güçlü ve önemli hale geldi. Yaşam şeklimiz, alışkanlıklarımız, eğlence anlayışımız, iletişim şeklimiz çok hızlı olarak değişiyor artık. 
Espass İstanbul Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak, öyle ki bazen bu hızlı değişime ayak uydurmakta zorlanıyoruz. Yediden yetmişe herkesin kullanabildiği ve kullandığı sosyal medya nedir? İnternet kullanımı öncesinde radyo, televizyon, gazete, dergi gibi sadece okuyarak ve izleyerek takip edebildiğimiz iletişim araçları medya olarak nitelendiriliyordu ve bu medya araçları tek taraflı iletişim kanallarıydı. 
Ancak bu tek taraflı iletişimi çift taraflı hale getiren nokta ise internet ve sosyal medya dediğimiz facebook, twitter, linkedin, behance, pinterest…vb gibi sosyal ağların yaygın hale gelmesi olmuştur. Peki sosyal medya, tek taraflı medyanın karşılıklı bir iletişim aracına dönüşmesine nasıl etki etmiştir? 
Tüm dünyayı parmaklarımızın ucuna getiren sosyal medya organları sayesinde internet sitelerine bilgi ekleyebiliyoruz, haber, yazı, resim, fotoğraf paylaşabiliyoruz, herhangi bir alanda bir siteye yorum yazabiliyoruz, eleştirilerimizi iletebiliyoruz . Böylece internette her şeye etkide bulunup kendimizden bir şeyler katabiliyoruz, duygu ve düşüncelerimizi ifade ederek sosyal medyayı kullanan diğer sosyal medya kullanıcılarıyla iletişime geçebiliyoruz. Kısacası her şeyi takip edip her şeyin içinde olma imkanı sağlıyor sosyal medya bizlere. 
İş Dünyasında Ticaret Savaşları
Bütünleşik pazarlamanın en etkin pazarlama yollarından biri olan Sosyal Medyada iletişim, günümüzde en ekonomik iletişim araçlarından bir olması yanı sıra, Espass İstanbul'ın genç ve dinamik ekibinin markalarınızın; Seo ve diğer temas kanallarıyla markalarınızın google nezdinde kalitel puanlarıyla firmalarınızı en üst sıralara taşımasında da ayrıca itici güç olması nedeniyle, günümüzde tüm markaların sosyal medya paylaşımları (banner) ve kampanya çalışmaları yapmaları, markalarına kattıkları pozitif ve ekonomik değerlerdendir. Özellikle gelişen dünyanın yerel ve ulusal markası olmak istiyorsanız, sizde Espass İstanbul Reklam ve Tanıtım'ın dijital-sosyal medya ekibiyle tanışmalısınız. Bu kadar iletişimin içinde şirket ve kurumlar da elbette sosyal medyayı kendi lehlerine kullanabilecekleri yolları keşfetmek için kolları sıvamış durumdalar. İleriyi görebilenler ise bu yola çok erken çıkıp birçok firma, kurum ve kişiyi geride bırakarak kendini bir adım öne taşımayı başarmıştır. Artık bilgi çağında yaşıyoruz ve yenilikleri takip etmek ve kendimizi yenilemek bir zorunluluk haline geldi. Espass İstanbul dijital ekibi, gelişen trendleri yakından takip edip, müşterilne sosyal medyanın yararlarını ve olumlu yönlerine anlatıp, gerçekti realitelerl reklamverenlrini başarıya giden yolda, kaynakları en etkili bir şekilde kullanarak faydalı etkileşimler yapmaktadır. Ve ne kadar başarılı, ünlü ve kaliteli bir marka olsakta sosyal medyayı kullanmıyorsak geride kalmaya mahkumuz demektir. 
Espass İstanbul dijital - sosyal medya ekibi, sonuç olarak sosyal medya günlük hayatımızın, iş hayatımızın, sosyal hayatımızın her alanında var ve gelişerek var olmaya devam edecek. 
İster kişi olalım ister firma ister bir kurum olalım bize bu noktada düşen görev yeniliklere açık olmak ve yenilikleri takip ederek dünyaya, oluşan yeni şartlara ayak uydurmaktır. Çünkü dünya değişiyor, gittikçe küçülüyor ve en güzeli gittikçe bütünleşiyor. Biz de bu bütünün bir parçasıyız ve bütünün içinde özgün ve özgür olmanın tadını çıkarabiliriz. Birlik, güzelliktir!

Espass İstanbul Creative Reklam Ajansından Projeniz Hakkında Fiyat Teklifi Almak İçin 
Hemen Bize Ulaşın:
Talatpaşa Cad. No. 130 K. 3-305  Levent/İstanbul
Tıkla Ara => 0212 281 81 61​​​​​​​
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 553 383 90 82

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top