#espassistanbul #insayapi #ondortucpendik #monrealyonetimdanismanlik #logotasarim #istanbulreklamajansi #istanbulreklamajanslari #dijitalreklamajansi #reklamajansi #reklamfilmi #radyospotu #tanitimfilmi #webtasarimajansi #senaryo #radyo #brand #levent #istanbul
Günümüz şartlarında şirketlerin rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri çok çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış hareketli ve görsel üzerine kurulmuş tanıtım videolarıdır. Espass İstanbul Reklam Ajansı, firmalara toplantı, konferans, organizasyon ve seminerler için çeşitli videolara ihtiyaç duyarlar. Reklam ajansları yada firmaların kendi bünyelerinde hazırlanan senaryolar doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunum araçlarındandır.
Firmanızı hedef kitlenize doğru bir şekilde tanıtmak ve en güzel Reklam Filmi ve Tanıtım Filmi hazırlamak için en önemli unsur çalışacağınız Ajansın ve Ekibin tecrübesi ve kullanılacak olan ekipmanın kalitesidir.
Reklam Filmi ve Tanıtım Filmi hazırlanma aşamaları;
Öncelikle çalışacağımız firma tarafından yapılacak çalışma üzerinde Tanıtım Filmi hazırlama talebi beraberinde iyi bir brief (ön bilgi) alınarak başlanır. Brief çok önemlidir. Çünkü tanıtım filmin içeriğinin ne olacağı, mesajın nereye verileceği gibi verilecek iyi bir brief üzerinden belirlenecektir.
Ajansımızın metin yazarı tarafından reklam veya tanıtım filminizin öncelikle senaryosu hazırlanır.
Senaryo hazırlandıktan sonra çekilmesi uygun olacak plan ve analizler yapılır.
Çekilecek senaryo için uygun ekipman, süre ve ekip belirlenerek video tanıtım filmin bütçesi oluşturulur.
Hazırlanan senaryonun metinleri hazırlanır ve metinlerin ana hatları ile belirtilen her şeyin filme aktarılacağı kağıda dökülür.
Senaryo ve metinler ve bütçe kesinleştikten sonra çekimler ve seslendirmelere başlanır.
Tanıtım Filmi içerisinde yer alan after effect tasarımları ve logo tasarımları, grafik ve creative tasarımlar, alt yazılar, animasyonlar varsa montaj sırasında uygulanır.
Reklam Filmi veya Tanıtım Filminin çekim aşaması tamamlandıktan sonra ham bantlardaki görüntüler ve dublaj kurgulanır. Kurgu yani filmin montajı, sesler ile senkronize edilmesi gibi işlemler tamamlandıktan sonra film istenen formata çevrilerek tamamlanır.
Reklam Filmi veya Tanıtım filminin son aşaması ise, müşteriye izlettirilmesidir. Reklam ve Medya üretimi sektöründe işin en heyecanlı kısmı da tam bu noktadır. Müşteri yapılan işi beğenecek mi? Yoksa yapılan film üzerinde revize talebinde mi bulunacak?
Eğer Müşteriden gelen revize talepleri olursa Ajansımız tarafından taahhüt edilen zaman içerisinde yapılarak yine müşterinin beğenisine sunulur. Müşterinin yapılan işi beğenmesi çok önemlidir.
Çalışmalarımız mevcut projenin başından sonuna kadar şirketimiz bünyesinde tam bir entegrasyon içinde kusursuz bir şekilde hazırlanmakta ve müşterilerimize sunulan projenin senaryosu, filmin çekimi, metnin ve özgün müziğinin hazırlanması, grafik çalışmaları, kurgusu, montajı ve çeşitli dillerde seslendirilmesiyle istenilen formatta müşterilerimize sunumudur.
Espass İstanbul Reklam Ajansı, kurum ve markanızın tanıtımında en etkili yöntem, insanların görsel mesajları daha kolay algıladığını ve daha kolay hatırladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir. Sizin için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri kullanarak profesyonel bir tanıtım filminizi hazırlamaktayız.
Bütçenize uygun tanıtım filmi, web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, reklam tasarımı ve planlama vb konularında 360° butik reklam hizmetleri vermekteyiz.
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?
GÖNDER
Teşekkür Ederiz

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top