Sosyal medya yönetimi pazarlama hedefinize ulaşmanızı sağlar.
Markanızı, ulusal pazarlarda en üst seviyeye çıkarmak için çalışan sosyal medya danışmanlık ajansımız , sosyal medya yönetimi ve sem /seo çalışmaları ile hedeflerinize ulaştırıyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi ile Markanızı Büyütebilirsiniz.
Reklamlarınızı sosyal medyada göstermenin birçok yolu vardır. Türkiye’de reklamların %76 sı yanlış hedef kitleye gösteriliyor.
 
Reklamlarınız, davranışlar, yaş, ilgi alanları, bölge vb tüm demograjik hedef kitleniz olarak analiz ediyor ve reklamlarınızından %100 verim almanız için analiz ediyor, planlıyor ve raporluyoruz.
Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir ?
İçerik Yönetimi:
Sosyal medya çabuk tüketilen, heran canlı kalması gerekli olan bir mecradır. Kullanıcıların %90 ‘nı sosyal medyaki postlara sadece 5 saniye vakit ayırmaktadır. Bundan dolayı kullanılan sosyal medya mecrasında, canlı ve yaratıcı içerikler, hareketli videolar, animasyonlar, içerik yazıları, güncel gif ve firma politikasına uygun tasarımlar yapılır.
Sosyal Medya Yönetimi Takibi:

Kullanıcıların çoğu sosyal medyada kaşılaştığı markalara güvenmektedir. Sizin gibi hedef kitlenizde markanız ile iletişime geçmek için ilk tercihi sosyal medyanızdır. Sosyal medyanızda paylaşılan şikayetler, tebrikler, istekler cevaplanmalı, önemsenmelidir. Bu sayede müşterileriniz ile ayrılmaz memnun bağlar kurarsınız.
Kriz ve Online İtibar Yönetimi:
Sosyal medyanız ile ortaya çıkabilecek, sorunlar, hatalar krizler ve/veya eksikler önceden ekibimiz tarafından analiz edilir, planlanır , raporlanır size sunulur. Onayınız ile birlikte önceden önlem alınarak, markanızın büyümesine engel olabilecek herşeyin önüne geçilir.
Dijital Pr:
Markanız için önemli kelimeler belirlenerek, seo arama motoru optimizasyonu, hastagler ve içerikler , eşsiz makaleler ile desteklenerek. ilgili anahtar kelimelerde markanızın güçlenmesi sağlanır. Dijital olarak bırakılan imzalar sayesinde markanızın sosyal medya bağları sağlamlaştırılır.
Sosyal Medya Yönetimi:
Markanızın ihtiyacı olan sosyal medya pletformunda, içerik, yayın , cevaplama , yorumlar ve etkileşim analizleri yapılarak. Markanızın ihtiyaçları hesaplanır size en uygun bütçe ile şirketinizin ve markanızın tüm sosyal medya danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Sosyal Medya Reklam Yönetimi:
Markanızın hedef kitle analizleri yapılarak, bölge, konum, etkileşim, demograjik bilgiler hesaplanarak, özel bir sosyal medya planlama yapıyoruz. En doğru bütçe ile en fazla müşteriye odaklanarak, geri dönüşümlerde en yüksek seviyeye çıkarıyoruz.
Sosyal Medya Danışmanlığı:
Sosyal medya sadece reklam yönetimi değil, organik ve inorganik, takipçi, begeni , izlenme, yorum vb. etkileşimleri en yüksek seviyeye çıkararak, sosyal medyaki gücünüzü artırıyoruz. Bir sonraki aşamada en verimli ve yaratıcı animasyon ve tasarımlar ile takipçileriniz ile dikkat çeken paylaşımlarda bulunuyoruz. 
Etkin Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır ?
Pazarlama faaliyetlerinde Sosyal medyanın gücünden en üst verimi sağlayabilmek için, bir sosyal medya ajansı ile çalışmaları ve kendi bünyelerinde sosyal medya ekibi kurmaları faydalarına olacaktır. Markaların genel tercihi ise bir ajansla çalışmakla beraber, ajansla aradaki iletişimi ve iş koordinasyonunu sağlamak üzere kendi bünyesinde de bir sosyal medya uzmanı bulundurmaktan yana oluyor. Bizce de doğru ve mantıklı olan budur.
Bir markanın çalışacağı Sosyal Medya Ajansı  seçiminde birçok noktaya dikkat etmesi ve titiz olması gereklidir. Eğer sizin için hedef markanızın amaç gözetmeksizin sadece sosyal herhangi bir ağda yer almaksa bu işi yapabilecek birçok ajans topluluğu var. Fakat sosyal medyada yer almışken sosyal medyanın her türlü katkısından yüksek verimli bir talebiniz ve hedefiniz var ise kaliteli bir ajans seçmek zorundasınız. Zira yapılacak tüm işler gibi hem vaktiniz hem de yapılan işlem maliyetleriniz çöp olacaktır.

Sosyal Medya Reklamı:
Özellikler markalar müşterileri ile hem daha hızlı iletişim sağlamak için hemde Pazar alanını daha geniş bir alınan yayabilmek için oluşturdukları sayfalar üzerinden hem müşterileri ile iletişime geçiyor hem ürün ve hizmetlerini daha iyi tanıtıp alıcıya daha hızlı bir şekilde pazarlayabiliyorlar
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?
Gönder
Teşekkürler !

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top