06.03.2010
İNŞAAT REKLAM AJANSLARI
Espass İstanbul Reklam Ajansı olarak inşaat reklam ajansları tasarımı hazırlamaktayız. Gayrimenkul ve İnşaat Reklam Ajansları tasarımları projeye göre hazırlanır. Firma proje aşamasında İnşaat Reklam Ajansları ile görüşerek tanıtım için reklam yaptırmak istediğini belirtir. Böylece inşaat reklam ajansları tasarımı için hazırlıklara başlar. Projenin genel stratejileri masaya yatırılır. Özellikle markanın kurumsal kimlik tasarımı (logosu tasarlanır) ve bir hikayesi oluşturulur ve oluşturulan hikaye çerçevesinde otoket çizimlerinin proje resmi halen getirilmesi aşamasına geçilir. Bu konuda Espass İstanbul'un 360 derece hizmet anlayışı ile başarılı  3D Tasarımcıları tarafından çizimler hayat bulur ve projenin yüzü olarak, dış cephe, iç cepeler ve sosyal alanlar olmak üzre projenin tüm hatlarının iletişim haline getirilmesi sağlanır. Oluşturulan resimler markanın kurumsal kataloğunda hayat bulur.  Proje özellikleri, detayları, resimleri ve kalitesi kataloğun tasarımında belirleyicidir.
İnşaat reklam ajansları tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı ve Türkiye'nin bir çok birçok bölgesinde inşaat firmasına, inşaat reklam ajansları hizmeti veriyoruz. İnşaat reklam ajansları konusunda, ekonomik ve ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimizi her daim mutlu etmek ve ne kadar tecrübeli olduğumuzu referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.
Ancak bu sektörde tecrübesi olmayan oldukça fazla ajans bulunmakta ve teknik ekibi yetersiz olduğu halde birçok ajansın tuzağına düşerek maalesef büyük kayıplar vermektedir. Hangi alanlarda ve hangi zamanlarda reklam vermesi gerektiği konusunda şeffaf olmayan reklam ajansları, müşterilerini soyulacak kaz gibi görmeleri dolayısı ile bilinçli olarak yanlış yönlendirerek inşaat sektöründe tıkanmaya kadar sorunu götürmektedir. Birde bu başarısızlığı firmaların projelerine mal ederek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır.
Espass Istanbul Reklam Ajansı, 360 derece hizmet anlayışı ile Markalarımızın stratejilerini, sahip olduğumuz deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımımızla oluşturuyoruz. Dijital Reklam Ajansı kimliğini de etkin bir şekilde kulanarak, müşterilerinin nihai satış arzularını koluylaştıran çözümlerle diğer ajanslardan 1 adım önde olması ile Google Adwords, SEO, Medya Planlama, Banner, Creative Reklam Ajansı, Tasarım, Prodüksiyon, Radyo, Reklam Filmi, Katalog Tasrım, Tabela Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Facebook, Instagram Reklamları gibi birçok dijital pazarlama hizmeti sunan, Gayrimenkul Reklam Ajansı özelliği ile diğer ajanslardan artısı ve yalnızca inşaat sektörüne yönelik olması. Sektörü tanıyan ve ihtiyaçlarını bilen inşaat reklam ajansı yüksek dönüşüm oranı yaratan Dijital mecralardan maksimum faydayı, minimum fiyatlarla elde ederek markalaşma ve küreselleşme yoluna giden Gayrimenkul firmalarını her daim destekiyoruz.
Espass İstanbul İnşaat Reklam Ajansı'ndan Projeniz Hakkında Fiyat Teklifi Almak İçin 
Hemen Bize Ulaşın
:
Talatpaşa Cad. No. 130 K. 3-305 Levent/İstanbul
Tıkla Ara => 0212 281 81 61​​​​​​​ - 0553 383 90 82 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Back to Top